Ljuskorna 1800-talets slut

Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut
Ljuskorna 1800-talets slut

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, nygotik, för 6 ljus, delvis förgylld metall, höjd ca 85 cm
PROVENIENS: Stopalo

681765

2019-10-26