Georges Braque efter

Georges Braque efter
Georges Braque efter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter "Eurybia and Eros", etsning, ej signerad, plåtstorlek ca 35,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

681784

2019-10-01