Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter "Eurybia and Eros", etsning, ej signerad, plåtstorlek ca 35,5 x 29 cm.
Ej examinerad ur ram.
681784
2019-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här