Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
NATTLJUSSTAKE i silver, 1800-tal, osmansk, stämplad på två ställen, största mått ca 16,5, vikt ca 200 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
681785
2019-09-28