Nattljusstake

Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake
Nattljusstake

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

NATTLJUSSTAKE i silver, 1800-tal, osmansk, stämplad på två ställen, största mått ca 16,5, vikt ca 200 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

681785

2019-09-28