Liggande lejon brons

Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons
Liggande lejon brons

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

JOHAN AXEL WETTERLUND (1858-1927): tillskriven Liggande lejon, osignerad, patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyer efterträdare, höjd ca 16, längd 35 cm
PROVENIENS: Stopalo

681790

2019-10-26