Tumlare silver av Petter Gillberg i Varberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETTER GILLBERG, tumlare, silver, graverad dekor, invändigt med spår av förgyllning, Varberg 1790?, höjd ca 3 cm, vikt ca 23 g

Bucklor och slitage

681794

2019-09-25