Ljuskrona
Valmis
2019-10-26
681802
| Korkein tarjous | 11 500 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, jugend, förgylld metallstomme, 3 glaskupor, behängd med prismor, höjd ca 110 cm
PROVENIENS: Stopalo