Klubbat för:
11 500 SEK
5 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets början, jugend, förgylld metallstomme, 3 glaskupor, behängd med prismor, höjd ca 110 cm
PROVENIENS: Stopalo
681802
2019-10-26