Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

11 500 SEK

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets början, jugend, förgylld metallstomme, 3 glaskupor, behängd med prismor, höjd ca 110 cm
PROVENIENS: Stopalo

681802

2019-10-26