Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNYCKLAR och BESLAG i silver (7) 1700/1800-tal, största mått ca 5,5 cm, de 4 i enbart silver väger ca 15 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
681810
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här