Urnycklar i silver

Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver
Urnycklar i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNYCKLAR och BESLAG i silver (7) 1700/1800-tal, största mått ca 5,5 cm, de 4 i enbart silver väger ca 15 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

681810

2019-09-28