Kakelsugnsband 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKELUGNSBAND, 1800-talets andra hälft, pärlbroderi, avslut med knopp i rött glas, längd ca 225 cm
PROVENIENS: Stopalo

681812

2019-10-26