Stolar tre stycken rokoko

Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko
Stolar tre stycken rokoko

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, ett par och en udda, rokoko, paret stockholmsarbeten, träskuren dekor, uppsvängd genombruten rygg med balusterbricka, svängd framsarg och ben, sitthöjd 45-50 cm

Färgen borttagen, lagningar, smärre skador, två stolar utan stoppning

681819

2019-09-28