Stolar tre stycken rokoko
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, ett par och en udda, rokoko, paret stockholmsarbeten, träskuren dekor, uppsvängd genombruten rygg med balusterbricka, svängd framsarg och ben, sitthöjd 45-50 cm
Färgen borttagen, lagningar, smärre skador, två stolar utan stoppning
681819
2019-09-28