Harald Lyth litografi

Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, samt numrerad 68/150, färglitografi, 16x21 cm

Zustandsbeschreibung

681851

2019-09-27