Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, samt numrerad 68/150, färglitografi, 16x21 cm
Zustandsbeschreibung
681851
2019-09-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner