Kolonn

Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONN PÅ SOCKEL, marmor, 1800-tal, korintisk kapitäl, höjd 91 + 20 cm. Sockel 20 x 20 cm.

Två delad, står knappt upprätt utan att ramla. Slitage. Renoverad.

681863

2019-09-27