Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, senempire, förgylld och patinerad brons, höjd 35,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

En ljusstake m buckla

681868

2019-10-26