Spegelampett

Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett
Spegelampett

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, Louis XV, skuren dekor, för 4 ljus, förgylld och försilvrad, höjd ca 84x40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre skador, lagningar

681869

2019-10-26