Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): kvinnor med spegel, signerad Wald. Sjölander, daterad 1948, blandteknik på papper, 65x50 cm
681871
2019-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här