Ytterfoder 1900-talets början

Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, 1900-talets början, sevrèsliknande märke, polykrom dekor av putti, höjd ca 18 cm
PROVENIENS: Stopalo

681881

2019-10-26