Bordsurtout 1800-tal

Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal
Bordsurtout 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSURTOUT, 1800-tal, mässing samt pläter, karaffer med slipad dekor, höjd 26 cm

Delar saknas, slitage

681889

2019-09-27