Golvvas Kina 1800-tal

Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal
Golvvas Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, med hänklar, emaljfärger, salamandrar i relief, höjd ca 45 cm

Nagg

681896

2019-09-27