Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositioner, tusch på papper, resp akvarell, Kina, kalligrafi, sigill, ca 29x29 resp 66x42 cm
681900
2019-09-27