Akvarell och Tusch Kina

Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositioner, tusch på papper, resp akvarell, Kina, kalligrafi, sigill, ca 29x29 resp 66x42 cm

681900

2019-09-27