Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SUPGLAS i silver, stämplade O H, svensk kontrollstämpel, höjd ca 12 cm, vikt ca 66 g
Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
681916
2019-09-30