Supglas i silver

Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver
Supglas i silver

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SUPGLAS i silver, stämplade O H, svensk kontrollstämpel, höjd ca 12 cm, vikt ca 66 g

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

681916

2019-09-30