Madeleine Pyk olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): "Porträtt av min syster", signerad M.Pyk, olja på pannå, 1960-70-tal, ca 35x32 cm
Kuntoraportti
681939
Päivämäärä:
2019-09-25