Bordsplateau Louis XVI

Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI
Bordsplateau Louis XVI

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPLATEAU, 3 dlr, 1700-tal, Louis XVI, försilvrad gallerkant, höjd ca 5, bredd 61, längd 44x3 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare glas, en del med spricka

681942

2019-10-26