Flickporträtt oljemålning

Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning
Flickporträtt oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Jean Baptiste hans art: Flickporträtt, olja på duk, ca 42x35 cm
PROVENIENS: Stopalo

Dubblerad

681944

2019-10-26