Klubbat för:
5 800 SEK
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Jean Baptiste hans art: Flickporträtt, olja på duk, ca 42x35 cm
PROVENIENS: Stopalo
Dubblerad
681944
2019-10-26