Vas Norrström

Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström
Vas Norrström

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, vas, omkring 1900, metall, ståletsad dekor av de fyra årstiderna, signerad CH Norrström, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitge

681945

2019-10-26