Stig Kjellin oljemålning

Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning
Stig Kjellin oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

STIG KJELLIN (1914-1979): Komposition, signerad S Kjellin, olja på pannå, 83x104 cm

681946

2019-09-25