Garnvinda björk

Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk
Garnvinda björk

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GARNVINDA, 1800-talets senare del, björk/ björkrot, dekor av benknoppar, höjd ca 118 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Lagning

681948

2019-10-26