Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GARNVINDA, 1800-talets senare del, björk/ björkrot, dekor av benknoppar, höjd ca 118 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Lagning
681948
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner