Pelle Åberg oljemålning
2019-09-25
681952
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Sydländsk by med kvinna, signerad Pelle Åberg, olja på hyvlad pannå, ca 36x46 cm