Svanfåtölj 1800-talets andra

Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra
Svanfåtölj 1800-talets andra

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVANFÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, klädsel i plysch och petit-point, hjultrissor, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Förstärkning, slitage

681953

2019-10-26