Väggfontän

Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän
Väggfontän

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGFONTÄN, 3 dlr, 1900-tal, fajans, övre del (med lock) ca höjd ca 70, neder delen 17 samt största bredd 41 cm

Smärre skador och nagg

681957

2019-09-28