Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGFONTÄN, 3 dlr, 1900-tal, fajans, övre del (med lock) ca höjd ca 70, neder delen 17 samt största bredd 41 cm
Smärre skador och nagg
681957
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här