Gunnar Zetterström, oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): motiv med hölador, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 49x35 cm

681958

2019-09-28