Lykta omkring 1900

Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900
Lykta omkring 1900

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTA, omkring 1900, blyinfattat glas, för 1 ljus, höjd 86 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o sprickor

681963

2019-10-26