Moretti brons

Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons
Moretti brons

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALESSANDRO MORETTI, "Moder Svea", skulptur, brons, signerad och daterad A Moretti 1929, gjutarmärkt Otto Meyers eftr Fud, höjd ca 43 cm
PROVENIENS: Stopalo

681964

2019-10-26