Monterskåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, 1800-talets andra hälft, stomme i trä, förgyllt, höjd ca 130, 56x38 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nycklar saknas, en lucka låst, dekorelement saknas

681966

2019-10-26