Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 3 st, 1800-tal, delvis fanérade i rot, varav 2 st med infällda nyckelskyltar i ben, höjd 8,5-17 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanéskador, 2 skrin saknar nycklar

681968

2019-10-26