Eric Cederberg oljemålning
2019-09-27
681970
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med frukter och kniv, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 17 x 33 cm
Passepartout med fläckar