Paul Osipow oljemålning

Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning

Klubbat för:

1 550 EUR

2 000 EUR

PAUL OSIPOW (1939-) Komposition, a tergo signerad samt daterad -82, olja på duk, uppfodrad på pannå, 149x75 cm

681975

2019-11-03