Brasskärn 1700-tal

Brasskärn 1700-tal
Brasskärn 1700-tal
Brasskärn 1700-tal
Brasskärn 1700-tal
Brasskärn 1700-tal
Brasskärn 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSKÄRM, 1700-tal, valnöt, skuren dekor, med broderi, höjd ca 119 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, broderiet m skador o fläckar

681976

2019-10-26