Klubbat för:
4 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
PAUL OSIPOW (1939-) "Diegos häst", a tergo signerad samt daterad -81, olja på duk, uppfodrad på pannå, 150x75 cm
681977
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här