Paul Osipow oljemålning

Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning
Paul Osipow oljemålning

Klubbat för:

4 600 EUR

Utropspris

2 000 EUR

PAUL OSIPOW (1939-) "Diegos häst", a tergo signerad samt daterad -81, olja på duk, uppfodrad på pannå, 150x75 cm

681977

2019-11-03