Syskrin 1800-tal

Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal
Syskrin 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYSKRIN, 3 st, 1800-tal, delvis i rotfanér, varav en med sytillbehör, höjd ca 6,5-11 cm
PROVENIENS: Stopalo

2 skrin saknar nycklar, 1 skrin med lösa gångjärn, delar saknas

681979

2019-10-26