Kandelabrar nyrokoko

Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko

Klubbat för:

7 800 SEK

3 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, nyrokoko, för 5 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

2 ljusmanschetter saknas

681982

2019-10-26