Klubbat för:
7 800 SEK
3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, nyrokoko, för 5 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
2 ljusmanschetter saknas
681982
2019-10-26