Skrin 1700-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, 1700-tal, lackarbete, med kinesiserande dekor i guld, beslag i mässing, invändigt med spegel, höjd ca 15, 29x21 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Slitage
681986
2019-10-26