Skrin 1700-tal

Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal
Skrin 1700-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, 1700-tal, lackarbete, med kinesiserande dekor i guld, beslag i mässing, invändigt med spegel, höjd ca 15, 29x21 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

681986

2019-10-26