Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, 1900-talets andra hälft, skinn i vitt skinn, sitthöjd ca 47 cm

Kuntoraportti

Renoverade. Slitage, fläckar.

681987

Päivämäärä:

2019-09-25