Fåtöljer
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, 1900-talets andra hälft, skinn i vitt skinn, sitthöjd ca 47 cm
Kuntoraportti
Renoverade. Slitage, fläckar.
681987
Päivämäärä:
2019-09-25