Bordslyster gustaviansk stil

Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil
Bordslyster gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLYSTER, 1900-tal, gustaviansk stil, för 4 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, fot i marmor, höjd ca 61, diameter 29 cm
PROVENIENS: Stopalo

Obetydliga nagg

681989

2019-10-26