Edwin Ollers oljemålning

Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad E. Ollers och daterad 1950, olja på duk, ca 61x50 cm

681990

2019-09-25