Fotpallar Karl Johan
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTPALLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, svärtade kulfötter, mönstrad klädsel, höjd ca 18, 27x33 cm
PROVENIENS: Stopalo
Fanérskador, slitage, olika klädslar
681992
2019-10-26