Kandelabrar nyrokoko

Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 2 ljus vardera, förgylld metall, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Stopalo

681999

2019-10-26