Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 2 ljus vardera, förgylld metall, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Stopalo
681999
2019-10-26