Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, empire, för 2 ljus vardera, brons, dekor av lejonmaskaron, höjd ca 21, djup på vägg 16 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, borrade för el
682008
2019-10-26